BİZE DAİR

       2004 yılında FY PLASTİK adı altında Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerine başlayan firmamız, PE100 Boru Ek Parçaları ve her çapta Koruge Boru Ek Parçaları üretimi yapmaktadır.
        Kuruluşumuz 2010 yılından itibaren PE100 boru Alınkaynak, Elektro füzyon kaynakları, montaj uygulama ve malzeme tedarik hizmetlerini deneyimli personel ve ekipmanları ile geniş çaplı çözümler sunarak sürdürmektedir.
        Kurulduğu günden bu yana uzun vadeli, arastırmacı, yenilikçi, eğitime önem veren, yüksek verimle çalışarak % 100 müşteri memnuniyetini hedefleyen, satış öncesi ve sonrası müşteri desteği ile ilkeli ticaret yapmayı benimseyen firmamız, müşterileri ile sürekli iyi ilişkiler içinde olmayı ilke edinmiş ve çalışmalarını bu çizgide sürdürmektedir.
        Takım çalışmasının gücüne inanan firmamız, tüm iş süreçlerinde toplam kalite anlayışını benimsemiş müşteri odaklı olmayı gaye edinmiştir. Bununla beraber ürün yelpazesini sürekli olarak genişleten kuruluşumuz sektörde en üst noktayı hedefleyerek yoluna devam etmektedir.

hakkimizda alt sol

hakkimizda alt orta

hakkimizda alt sag